"Zapraszamy do zapoznania się z poradami do wykończenia wnętrz i pielęgnacji ogrodów"

Znajdziesz tutaj informacje na temat zieleni między innymi jak wygląda urządzanie ogrodów przydomowych oraz terenów zieleni miejskiej i zakładowej oraz sadzenie i pielęgnacja drzew czy krzewów

Kiedy kupiłem mieszkanie wnętrze było już wykończone.

Jedyne co musiałem zrobić to tu zamieszkać. Nie jest to duża powierzchnia, mieści się tu mała sypialnia, kuchnia otwarta na salon i całkiem przestronna łazienka. Idealne rozwiązanie dla singla takiego jak ja. Do zakupu mieszkania skusiła mnie nie lokalizacja, nawet nie prestiż okolicy, najbardziej zachwyciłem się dwoma dużymi tarasami. Na pierwszy wychodzi się prosto z sypialni, drugi jest przedłużeniem salonu. Była to jedyna część mieszkania, która nie oszukujmy się była w opłakanym stanie. Nic tam nie rosło, podłoga zrobiona była z płyt chodnikowych. 
Całość miała raczej ponury klimat. Potrzebowałem znaleźć projekt zabudowy tarasu, który spełni moje oczekiwania i sprawi, że będzie on pasował do reszty mieszkania. 
Gdy znalazłem firmę http://www.kamont.waw.pl zajmującą się takimi rzeczami poprosiłem, żeby wykonali wstępny projekt zabudowy tarasu. Odpowiedź była tak szybka jak oczekiwałem. Nie ukrywam zależało mi na czasie, ponieważ była już późna wiosna i za chwile rozpoczynał się sezon wysokich temperatur. Niestety nawet najbardziej profesjonalna firma nie zgadnie co masz na myśli i czego oczekujesz. Dostałem listę z pytania o preferencje roślin, padło też kilka pytań tj: z jakiego materiału wykonać zabudowę tarasu, gdzie rozmieścić strefę wypoczynku, a gdzie ustawić stół.
Cieszę się, że musiałem choć w małym stopniu przyczynić się do tego przedsięwzięcia. Jestem zapracowanym człowiekiem i zwykle nie mam na to czasu. Było to jednak niezmiernie przyjemne doświadczenie. Profesjonalnie wykonana zabudowa tarasu cieszy teraz moje oczy codziennie. Zdecydowanie wolę pracować z domu i móc spędzać tu czas.

Fotorelacja

dom

ogród

dekoracja wnętrz