"Zapraszamy do zapoznania się z poradami do wykończenia wnętrz i pielęgnacji ogrodów"

Znajdziesz tutaj informacje na temat zieleni między innymi jak wygląda urządzanie ogrodów przydomowych oraz terenów zieleni miejskiej i zakładowej oraz sadzenie i pielęgnacja drzew czy krzewów

Nie jestem specjalnym amatorem remontów, natomiast raz na jakiś czas każdy z nas jest zmuszony zmierzyć się z rzeczywistością i dojść do wniosku, że jakiś element w naszym domu wymaga modernizacji i nadaje się do wymiany lub też naprawy. 
Po konsultacji z moją małżonką ustaliliśmy, że będzie konieczne wykonanie remontu w naszym mieszkaniu. Na całe szczęście nie planowaliśmy jakichś wielkich metamorfoz i nie zamierzaliśmy załatwiać ekipy remontowej, która będzie wymieniała w naszym domu glazurę, panele, czy tym podobne fragmenty naszego mieszkania. 
Zależało nam bardziej na wymianie drzwi w pokoju naszych dwóch córek oraz na zainstalowaniu nowych rolet przy oknach, gdyż nasze stare, drewniane rolety zewnętrzne i wewnętrzne zaczęły nosić znamiona zużycia, które nieestetycznie się prezentowały w oknach. Postanowiliśmy znaleźć firmę we Wrocławiu, która pozwoli nam na wymianę starych drzwi i rolet na nowe. Firma Mikola Bielany oferująca drzwi z montażem była również firmą, która zgodziła się na zamontowanie w naszych oknach nowych rolet, które uprzednio kupiliśmy w popularnym sklepie z akcesoriami i sprzętem domowym. 
Nasz wybór padł na rolety i żaluzje drewniane, ponieważ zamierzaliśmy zamontować zarówno rolety, jak i żaluzje w naszych oknach. Przy mocno bijącym świetle słonecznym, same rolety byłyby niewystarczające, dlatego zdecydowaliśmy się zakupić gustownie prezentujące się żaluzje, które zminimalizują poranne wdzieranie się światło słonecznego do naszej sypialni. Ekipie remontowej wymiana drzwi oraz montaż rolet z żaluzjami zajęło zaledwie pół dnia. Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko im to pójdzie.

Fotorelacja

firma oferująca drzwi z montażem we Wrocławiu

rolety i żaluzje drewniane

rolety zewnętrzne